Sky Sports ve Audi, The Hundred | Kriket Haberleri

Peace

[email protected]
Yönetici
Admin


Audi, bu yıl Sky Sports’un ilk inovasyon ortağı oldu ve The Hundred’ın ikinci sezonuna bir özellik olarak Power Meter’ın tanıtılmasıyla işbirliğini başlattı. Hedef, Sky’ın sunduğu diğer spor dallarına daha fazla yenilik projesi taşımaktır.​


Son Güncelleme: 22/09/22 17:30
Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın


Gökyüzü sporları
Audi, bu yıl Sky Sports’un ilk inovasyon ortağı oldu ve The Hundred’ın ikinci sezonuna bir özellik olarak Güç Ölçer’in tanıtımıyla işbirliğini başlattı.Audi, bu yıl Sky Sports’un ilk inovasyon ortağı oldu ve The Hundred’ın ikinci sezonuna bir özellik olarak Güç Ölçer’in tanıtımıyla işbirliğini başlattı.Kriket oyunu, güzelce yönlendirilen bir koruma sürüşünün zarafeti, rampa vuruşunun kesinliği ve moxie’si, ters süpürmenin saha algısı ile gurur duyabilir. Ve bazen, kriket, kıvrımdaki vurgu makarası kasları için yaşar.

Hangi oyuncuların topa en sert vurduğunu hiç merak ettiniz mi? Sky Sports, The Hundred’ın ikinci sezonu için Power Meter’ı piyasaya sürerek bu soruyu yanıtlamak için bu yaz Audi ile ortaklık kurdu.

Sky ve Audi’nin, golften rugby ligine ve ötesine, kanalın sunduğu çeşitli spor dallarında daha fazla yenilik uygulama tutkusunun tonunu belirledi.

Audi Pazarlama Müdürü Tony Moore, “Audi ve Sky, yaptıkları işin merkezinde inovasyona sahip iki ortaktır” dedi. “Vorsprung durch Technik, sıradan bir çizgiden daha fazlasıdır, yaptığımız her şeyde ilerleme yaşarız.

“Kriket için gerçek bir yenilik ve spor için gerçek bir ilk, hem erkek hem de kadın oyununda yer alıyor. Audi kendi alanlarında liderler arıyor ve Sky’da mükemmellik, profesyonellik ve kapsayıcılık için çabalayan bir ortağımız olduğunu biliyoruz. ve bütünlük.

The Hundred'ın üçüncü haftasındaki en iyi şutlara, yakalamalara ve küçük kapılara bir bakış.Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Gökyüzü sporları

The Hundred’ın üçüncü haftasındaki en iyi şutlara, yakalamalara ve küçük kapılara bir bakış.The Hundred’ın üçüncü haftasındaki en iyi şutlara, yakalamalara ve küçük kapılara bir bakış.“Markamızın gücünü gösteren düşündürücü içerik oluşturmak için Sky ile büyük planlarımız var. Bu, bunu yapabilmemiz için harika bir platform.”

Hundred, kriketin son zaman içinderdaki en büyük yeniliğini temsil ediyor ve böylece Sky ve Audi’nin işbirliğinin heyecan verici potansiyelini sergilemek için kendisini mükemmel bir platform olarak sunuyor.

Sky Sports Kreatif Direktörü Jason Landau, “Audi, birlikte çalışmamız için çok çekici bir marka” dedi. “Bizimle değerleri hakkında konuştular, inovasyona yöneldiler ve bunun onlar için ne anlama geldiği hakkında konuştular. Bunu Power Meter ile yapıyor olmak bizim için çok heyecan verici bir başlangıç.”

Güç Ölçer, hem erkekler hem de kadınlar müsabakasındaki en büyük şutları ölçmek için Hawkeye verilerini kullanır ve dünyanın Liam Livingstones ve Will Jack’lerini karşı karşıya getirirken Lizelle Lees ve Nat Scivers’ın yeteneklerini vurgular.

“Topa en çok kimin vurduğunu soruyoruz? Bu, ölçmek çok zor bir şey, sopanın hızı, fırlatma açısı, çünkü 90 derece yukarıya vurursanız, kriket oyunundan beklediğiniz şey bu değil. Eski İngiltere kaptanı Nasser Hussain, “45 dereceyi ve aynı zamanda mesafeyi istiyorsunuz” dedi.

The Hundred at Lord's'un erkekler finalinde Trent Rockets'ın Manchester Originals'a karşı kazandığı zaferin öne çıkan anları.Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Gökyüzü sporları

The Hundred at Lord’s’un erkekler finalinde Trent Rockets’ın Manchester Originals’a karşı kazandığı zaferin öne çıkan anları.The Hundred at Lord’s’un erkekler finalinde Trent Rockets’ın Manchester Originals’a karşı kazandığı zaferin öne çıkan anları.Güç Ölçer, topun sopadan bitiş noktasına kadar olan yolunu doğru bir şekilde takip etmek için sahaya yayılmış beş ek Hawkeye kamerası gördü.

Hawkeye verileri, her bir değeri canlandırmak için ekranda görünen veri çubuklarıyla 100 üzerinden birleşik bir puan üretmeden önce 50 üzerinden çekimlerin hem hızını hem de mesafesini değerlendirdi.

Sky Sports Cricket Direktörü Bryan Henderson, “Yarasadan hızı ölçüyorlar, açıları fırlatıyorlar ve ardından bir derecelendirme yapıyorlar” dedi. “Örneğin Liam Livingstone altı 120 metreye çarparsa, onu parkın dışına atarsa, o zaman bu yaklaşık 96 puan alacak, bunun gibi bir şey.

The Hundred’ın tanıtımının ve erken başarısının kalbinde, uzun süredir kriket hayranlarının yanı sıra genç ve yeni izleyicilere cinsiyet içeren çekiciliği yatmaktadır.

ECB, bu sezon 2021’deki yüzde 36’lık artışla ailelerin bilet satışlarının yüzde 41’ini oluşturduğunu ve kadın kriket yarışmasında dünya rekoru kıran kadınlar turnuvasına 271.000 kişinin katıldığını duyurdu.

Lord's'taki Yüz finalinde Oval Invincibles'ın Southern Brave'i yenmesinin öne çıkan anları.Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Gökyüzü sporları

Lord’s’taki Yüz finalinde Oval Invincibles’ın Southern Brave’i yenmesinin öne çıkan anları.Lord’s’taki Yüz finalinde Oval Invincibles’ın Southern Brave’i yenmesinin öne çıkan anları.Güç Ölçer, benzersiz ekran grafikleri, yarışmanın kısa formatı tarafından talep edilen yüksek oktanlı kriket markası ve bu amacı ilerletmek için oyunların hem düzenliliği hem de erişilebilirliği ile birleştirmek için başka bir yenilik enjeksiyonunu işaret ediyor.

Eski Hindistan baş antrenörü Ravi Shastri, “Ne kadar ileri gittiğini, neden gittiğini, topun ne kadar mesafe kat ettiğini bilmek istiyorlar” dedi.

“Güç Ölçer’i gördüğünüzde topun sopayla buluştuğu açıları açıklıyor, aynı zamanda çok önemli olan sopa hızını da söylüyor. Bence bu, The Hundred için en uygun olan harika bir konsept.”

Bowling oyuncularının uzun süredir hızlarını belirtebildikleri yerlerde, Güç Ölçer bir vurucunun belirli özelliklerine daha ayrıntılı bir ışık tuttu. Daha fazla bilgi, daha fazla içgörü ve nihayetinde daha fazla eğlence.

The Hundred'ın ikinci sezonunun yurtdışındaki ve yerli oyuncuların aynı şekilde oynadığı en iyi oyunlara bir bakış.Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Gökyüzü sporları

The Hundred’ın ikinci sezonunun yurtdışındaki ve yerli oyuncuların aynı şekilde oynadığı en iyi oyunlara bir bakış.The Hundred’ın ikinci sezonunun yurtdışındaki ve yerli oyuncuların aynı şekilde oynadığı en iyi oyunlara bir bakış.Sky Sports Cricket Direktörü Henderson, “Audi’nin bu işe dahil olmasına, fon sağlama ve inovasyona yatırım yapma konusunda biraz yardıma sahip olmasına minnettarız” diye ekledi.

“Sky Cricket’i yönettiğim için gerçekten çok şanslıyım ve kendime meydan okuduğum şeylerden biri de her yıl daha iyi bir şey elde etmek.

“Anlatacak yeni hikayelerin olması gerçekten önemli.”

Güç Ölçer sadece başlangıçtır.
 
Üst