Marriott Business Amex kartında 100.000 puana kadar kazanın

Peace

info@bofindik.com
Yönetici
Admin
Marriott Bonvoy için büyük bir hafta. Marriott Bonvoy Brilliant® American Express® Card’daki değişikliklerin yanı sıra Marriott, yeni bir teklif açıkladı. Marriott Bonvoy Business® American Express® Kartı.

Ve sınırlı bir süre için, Kart Üyeliğinizin ilk 3 ayında yeni kartınızla 4.000$’lık alışveriş yaptıktan sonra 100.000 Marriott Bonvoy bonus puanı kazanabilirsiniz. Bu teklif 2 Kasım 2022’de sona eriyor.

Marriott Bonvoy Business American Express Card mevcut teklif​


PUANLAR

Yıllık ücret: 125 $ (fiyatlara ve ücretlere bakın).
Günlük bültenimize kaydolun


Karşılama teklifi: Kart Üyeliğinizin ilk 3 ayında yeni Kartınızda 4,000$’lık alışveriş yaptıktan sonra 100.000 Marriott Bonvoy bonus puanı kazanın. Teklif 2 Kasım 2022’de sona eriyor.

Buna değer mi?​


Küçük işletme kredi kartı almaya hak kazanırsanız, bu mevcut teklif oldukça kazançlı olma potansiyeline sahiptir. 100.000 Marriott Bonvoy puanı, TPG’nin puan değerlendirmelerine göre 840$ değerinde cazip bir tekliftir.

Bu kart, Temmuz 2022’de yıllık ücrette rastgele bir artış olmaksızın yeni avantajlar ekledi. Artık Marriott Bonvoy ile otomatik Gold Elite statüsüne sahip olacaksınız, ücretli konaklamalarda %25 bonus puan, geç çıkış, premium internet, hoş geldin puanları hediyesi her konaklama ve oda yükseltmelerinde (check-in sırasındaki müsaitlik durumuna göre). Ayrıca, doğrudan Marriott ile rezerve edilen odalarda %7 indirim alacak ve hem ABD’deki (bu avantajda değişiklik yok) hem de şimdi dünya çapındaki restoranlarda harcadığınız her dolar için 4 puan kazanacaksınız (kazanma oranının etkin bir şekilde ikiye katlanması) ).


MARRIOT

Kart ilaveten yılda 15 elit gece kredisi (bir Marriott Bonvoy tüketici kartı ile istiflenebilir) ve yıllık bedava gece ödülü (35.000 puana kadar) ile birlikte gelir. Ek olarak, bir takvim yılında kartınızdan 60.000$’lık alışveriş yaptıktan sonra ikinci bir bedava gece (ilaveten 35.000 puana kadar) kazanılabilir.

Marriott’un dinamik fiyatlandırmaya geçişi bu ödülleri kullanmayı zorlaştırabilir, ancak yıllık ücretinizi (ve ardından bazılarını) karşılayabilecek bir katılımcı mülk bulabilmeniz gerekir, çünkü verilerimiz programda hala çok fazla değer olduğunu gösteriyor .

Diğer avantajlar arasında, tesiste premium internet erişimi ve yabancı işlem ücreti olmaması yer alır (fiyatlar ve ücretlere bakın).

Sonuç olarak​


bu Marriott Bonvoy Business American Express Kartı yeni bir görünüme sahip ve hala otomatik Gold Elite statüsü ve restoranlara harcanan dolar başına 4 puan gibi harika avantajlar sunuyor.

840$ değerinde bir hoşgeldin bonusu ve en az bir yıllık bedava gece gibi avantajlarla bu değerli bir karttır. Ve onu bir Marriott Bonvoy tüketici kartıyla eşleştirdiğinizde, bu kartın avantajlarını gerçekten en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Buradan başvurun: Yeni cihazınızda 4.000$’lık alışveriş yaptıktan sonra 100.000 Marriott Bonvoy bonus puanı kazanın. Marriott Bonvoy Business American Express Kartı Kart Üyeliğinizin ilk 3 ayında. Teklif, 2 Kasım 2022’de sona eriyor.
Devamını oku: Marriott Bonvoy Business American Express Card incelemesi


Marriott Bonvoy Business kartının fiyatları ve ücretleri için buraya tıklayın.
 
Üst