Geri sayım! | çıplak kapitalizm

Peace

info@bofindik.com
Yönetici
Admin
Okuyucular, daha orijinal için 35.000 dolarlık nihai bağış toplama hedefimize ulaşmak ve 1250 katkıda bulunan yeni bağışçı hedefimizi aşmak için son çağrımıza cömertçe yanıt verdiler. Topluluğumuz son 6 saatte 62’de önceki 12 saate göre daha fazla bağışta bulundu. Bu, eski hedefimizi aştı ve bizi 1273 bağışçıya çıkardı! Bu hedefi 1350’ye çıkarıyoruz.

Son güncellememizden bu yana, sadece dört saat önce, finansal hedef hedefimizi aştınız. Şu anda 24.255$’dayız ve orijinal raporlama için 36.000$’lık hedefimize yaklaşıyoruz! Kapanış saatlerindeki bu artış sevindirici, çünkü Çıplak Kapitalizm topluluğunun bu çalışmaya ne kadar değer verdiğini ve bu sitenin daha da iyi olmasını istediğini doğruluyor.

Unutma, artık dolar orijinal raporlama için geçerli!
Tip Jar’ımıza giderek bizi zirveye taşıyanlardan biri olacak mısınız?

Sekiz saatimiz kaldı. 2022 bağış kampanyamız Pasifik saatine göre gece yarısı sona eriyor. Ağırlığımızın üzerinde yumruk atmaya devam etmemize yardım eder misin? 5$, 50$ veya 5.000$ gibi ne verebilirseniz verin, bu nihai hedeflere ulaşmamıza ve size daha orijinal raporlar sunmamıza yardımcı olur!

Okuyucular araya giriyor.

JZ’den:

Ve NC’yi İnternet’teki en iyi web sitesi yapmak için yaptığınız tüm harika işler için teşekkür ederiz. NC’yi seven yorumculardan gönderdiğiniz her yorumu ikinci olarak yapabilirim.

Bağlantılar, Su Soğutucu, orijinal gönderiler, misafir gönderileri ve sektördeki en iyi yorum gibi harika gönderilere sahip başka bir site görmedim.

Ve Cathy:

Yves, Lambert, diğer posterler ve katkıda bulunanlar (şimdiki ve geçmiş), moderatörler, çeşitli beyin tröstlerinin üyeleri ve yorumcular (şimdiki ve geçmiş) olmasaydı, bugün dünyada olup biten her şeyden habersiz olurdum. ) Çıplak Kapitalizm. Daha da kötüsü, eğer MSM’ye bağımlı olsaydım, aslında sadece yanlış ve yanlış bilgilendirilmiş olurdum, kendimi bilgili bir kişi olarak düşünebilirdim. Bununla birlikte, “haber” kapsamına seyrek (ve azalan) girişimlerim bile, bunun neredeyse her konuda alakasız değilse bile çılgınca anlaşılmaz hale geldiğini ortaya koyuyor. (Ve bu bir seçim yılı. Bu harika değil mi?)

Ve Akasya:

Buradaki tartışma, yalnızca tıpta onlarca yıllık pratik deneyime sahip akıllarını konuşan (örneğin, IM Doc), somunları ve cıvataları anlayan araştırmacılar olduğu için değil, aynı zamanda bir Resmi söylemi eleştiriye ve BS testine sunmaya istekli, sağduyulu insanlardan oluşan bir topluluk.

Bu ve diğer birçok konuda netlik sağladığı için NC’deki herkese tekrar teşekkür ederiz!

Çıplak Kapitalizm bağış toplama etkinliğine yalnızca birkaç saat kaldı. Eleştirel düşünmeyi, topal uzmanların içini acımasızca boşaltmayı, bulanık finansal sulara derinlemesine dalmayı ve sevimli hayvan resimlerini destekleyin.

Şimdi verdiğiniz her dolar daha orijinal raporlamayı desteklemeye gidiyor. Ve yaklaşık 25.000 ABD Doları toplamış olmaktan memnun olsak da, çıktılarını düzenli olarak azalttığımız kanaat kuruluşlarının bütçesi bir yana, bunun haber odası bütçeleriyle karşılaştırıldığında ne kadar mütevazı olduğunu bir düşünün. Propagandayı ortaya çıkarmak ve yağmalamayı ve zenginlere hizmet eden politikaları desteklemeye yardımcı olan çarpıklıkları açığa çıkarmak için yüksek kaldıraçlı bir yatırım yapın.

Bağış toplama etkinliğimizi zirveye taşıyan son kişilerden biri olun. Bakalım 1350 bağışçıya ulaşabilecek miyiz ve bu çabanın tamamlanmasından, gece yarısı PDT’sinden önce orijinal raporlama için daha da fazla fon sağlayabilecek miyiz. Her bağış, hedeflerimize ulaşmamıza ve bu siteyi daha da iyi hale getirmemize yardımcı olur.

vermenin birden fazla yolu vardır. Birincisi, banka kartı, kredi kartı veya PayPal hesabı kullanabileceğiniz bağış toplama sayfasıdır (ücret Aurora Danışmanları adına olacaktır).

Ayrıca Aurora Advisors Incorporated adına bir çek (veya birden fazla ileri tarihli çek) gönderebilirsiniz.

Aurora Danışmanları Anonim Şirketi
164 Şeftali Ağacı Çemberi
Dağ Çayı, AL 35213

Katkılarınızın toplam bağış sayısına dahil edilmesi için lütfen yves@nakedcapitalism.com adresine “Çek postada” başlığıyla (ve mesajdaki sadece $ tr yolda) bir e-posta gönderin.

Yine, okuyuculardan gelen bu yanıttan derinden memnun oldum. Lambert ve ben şimdiden bağışta bulunan herkese çok teşekkür etmek istiyoruz. Biraz 5$, 10$, 50$ veya 5.000$ verebilirseniz, hepsinin bir etkisi olur. Farklı bir tartışma, farklı bir vizyon ve farklı, daha adil bir toplum yaratmaya yatırım yapıyorsunuz.