Bu Okuyucuya Okulun İlk Günü Kıyafeti Bulalım!

Peace

info@bofindik.com
Yönetici
Admin

Geçenlerde bir Cup of Jo okuyucusu okulun ilk günü kıyafeti bulmak için yardım istedi…

Anne, “Bu yıl 40 yaşına giriyorum ve kariyer değişikliği yapıyorum” diye yazdı. “En büyük çocuğum anaokuluna başladığı gibi, sonbaharda hukuk fakültesine başlıyorum (birlikte okul malzemeleri alıyoruz!). ‘Yaşlı kadın’ olarak etiketlendiğim için heyecanlı ama gerginim, bu yüzden ilk gün kendinden emin görünmek istiyorum ve ile öğle yemeği yemek ilginç. Lütfen tavsiye paylaşın!”

İlk olarak, tebrikler! Senin için kök salıyoruz. İkincisi, 40 genç ve havalı! Libby adlı bir okuyucunun bu yorumunu hatırlıyor musunuz? “Şimdiye kadar tanıdığım en harika kadın gazetecilik kariyerinden 62 yaşında emekli oldu ve hemen hukuk fakültesine kaydoldu. 94 yaşına kadar avukatlık yaptı. Asla geç değildir.” Okulun ilk günü kıyafetleri için işte sekiz harika parça (ofis için de işe yarayacak)…

okulun ilk günü kıyafeti

Büyük boy blazer: Akademik bir ortam bir blazer için yalvarır, bu yüzden insanlara istediklerini verin! Bu modern versiyon, profesörlerin çalışma saatleri için yeterince gösterişli, ancak sınıf arkadaşlarıyla içki içmek için yeterince rahat.

koyu yıkanmış kot gömlek

Kot gömlek: Beyaz gömlekli pantolonlu üniformaveyaha taze bir görünüm arıyorsanız, üzerinize oturan bir kot gömlekle değiştirin. Koyu renk yıkaması ve canlı hissi ile bu üst, düğmeli gömleklerin havalı kuzeni. Bu dökümlü pantolonun içine sokardım.

geniş paça pantolon

Geniş paçalı pantolonlar: Keşke herkesin geniş paçalı bir pantolonu olsa. Herhangi bir kıyafeti anında yükseltirler ve kostüm gibi görünmeden karakter sahibi olurlar. (Ayrıca, beyaz spor ayakkabılarla nihai hafta sonu görünümünü yaratırlar.)

açıklama kazak

Açıklama kazağı: Hukuk kütüphanesine gittiğinizde (sessiz olun, lütfen!), her şeyi canlandırmak için bir renk patlaması ekleyin. Bu kırmızı polo kazak neşeli bir izlenim veriyor ve favori bir kot pantolonla güzel bir şekilde eşleşiyor. Bu diğer kırmızı kazak da aynı derecede eğlenceli ve sadece 22 dolar.

kayma midi etek

kayma etek: Bu midi bir dolap elyafıdır. Parlak ve ince çevirme, onu hem zarif hem de eğlenceli kılıyor; bu, hepimizin hayatımızda daha fazla kanalize edebileceğimiz iki tutum.

kazak elbise

Kazak elbise: Kendinden emin hissetmek için rahatlık anahtardır. Bu baldırları sıyırmış kazak elbise, iltifat ve rahat arasındaki mükemmel dengeyi sağlıyor. “Battaniye giyerken muhteşem görünmek” havası veriyor. Bu büyük boy seri aynı zamanda en rüya gibi mücevher tonlarına sahiptir.

sonbahar patikleri

Alçak topuklu patik: Dersler, işe gidip gelmek ve ebeveynlik ile geçen bir günün ardından uğraşmanız gereken son şey ayak sıkışmalarıdır. Bu nedenle, alçak topuklu patiklerle hissi ayak parmaklarınızda tutun (sıcak kahverengi de gelirler).

siyah naylon çanta

Sağlam çanta: Hukuk fakültesi, ağır kitaplarla sınıftan sınıfa yürümeyi gerektirir. Kendinizi Evde Tek Başına durumundan kurtarmak için sağlam bir çantaya yatırım yapın. Bu naylon çantaların bir nedeni var: Şık, dayanıklı ve dizüstü bilgisayar, kitap ve atıştırmalıklar için yeterli alana sahipler.

Düşünceler? Hukuk fakültesinin ilk gününde ne giyerdin? Ya da ofise döndüğünüzde?

İşe giderken giydiğimiz PS Pantolon ve bir ceza savunma avukatının kıyafetleri.

(Bayan Moss’un grafik düzeni. Fotoğraf Simone Anne/Stocksy.)

Not: Bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız, size bedava olarak bir ortaklık komisyonu kazanabiliriz. Yalnızca gerçekten sevdiğimiz ürünleri tavsiyeyoruz. Çok teşekkür ederim.

89 YORUMLAR