Ayrıcalıklı Sohbetler | Kasım 2022

Peace

[email protected]
Yönetici
Admin
İle Michele Ambadiang
21 Ekim 2022

Public Knowledge, sizi toplumumuzdaki seslerin ve deneyimlerin çeşitliliğini yansıtan yeni nesil teknoloji politikası uzmanlarını ve kamu yararı savunucularını eğitmeye ve geliştirmeye odaklanan çok yönlü bir programa davet etmekten mutluluk duyar.

Aylık Kariyer Kahvaltısı Serimiz için lütfen bize katılın. Bu etkinlik, öğrencilerin ve yeni mezunların teknoloji politikası ve kamu yararına çalışmalar, kariyerler ve topluluğu hakkında bilgi edinmeleri için tasarlanmıştır. Bu ay Olivia Trusty ile harika bir sohbet etme fırsatına sahip olacaksınız.

Olivia, Tüketicinin Korunması, Ürün Güvenliği ve Veri Güvenliği Alt Komitesinin yanı sıra İletişim, Medya ve Geniş Bant Alt Komitesi içindeki problemları denetler. Olivia, Komite’ye katılmadan önce, Senatör Wicker’ın kişisel ofisinde telekomünikasyon ve teknoloji konularını ele aldı. Bundan önce Olivia, Enerji ve Ticaret Komitesi Meclisi’nin Dijital Ticaret ve Tüketici Koruma Alt Komitesi’nde ve Kongre Üyesi Bob Latta için çalıştı. Olivia, Chapel Hill’deki North Carolina Üniversitesi’nden lisans derecesine ve Georgetown Üniversitesi’nden yüksek lisans derecesine sahiptir.

4 Kasım Cuma @ 08:00 ET’de Washington DC’deki Buluşma Noktasında bize katılın

Bu özel bir olaydır. Ancak, katılmakla ilgilenecek birini tanıyorsanız, lütfen [email protected] adresine e-posta gönderin.
 
Üst